Na co se nás často ptáte

NA CO SE NÁS ČASTO PTÁTE

Jak rychlý je přechod k vám

více informací méně informací

Jakmile od vás dostaneme poptávku, kontaktujeme vás a domluvíme se na předání nezbytných informací. Potřebujeme především manuál k obsluze, či call script a samozřejmě uzavřenou smlouvu. Následně jsme schopni začít do 24 hodin.

Jak vypadá klientský portál?

více informací méně informací

V našem klientském portále naleznete nahrávky hovorů i detailní přehled o vaší podpoře.

Které ukazatele měříte?

více informací méně informací

Jsme schopni měřit cokoliv od základních údajů jako je počet hovorů a čekací doba, ale zvládáme také reporting na míru, včetně detailní statistiky hovorů, dovodů a podobně.

Jaké jazyky umíte?

více informací méně informací

Care24 je projektem skupiny Comdata Group. Máme pobočky ve 22 zemích světa a zvládáme téměř 50 jazyků. Neváhejte nás kontaktovat pro individuální nabídku!

Jaké je minimum hodin měsíčně?

více informací méně informací

Nemáme minimum hodin. To znamená, že vám pomůžeme, ať potřebujete odbavit 1 nebo 10 000 dotazů měsíčně.

Jak funguje proškolení agentů? Jak zajistíte, že budou agenti umět odpovídat na specifické dotazy?

více informací méně informací

Možnosti jak předat informace máme 2 a záleží čistě na Vás, která je pro Vás snazší. Máte produktové materiály vytvořené? Stačí nám je poslat, náš supervisor je přepracuje do řeči našich operátorů a agenty profesionálně proškolí. Pokud máte všechny informace v hlavě nevadí, kvůli nám materiály vytvářet nemusíte. Přes video proškolíte našeho supervisora a ten se postará o zbytek. Samozřejmě máte 24/7 přístup ke všem materiálům, které mají agenti ke své práci a můžete je kdykoliv upravovat. Vždy tedy poskytujeme aktuální informace.

Pro odpovědi zákazníkům ale potřebuji abyste měli náhled do interních systémů

více informací méně informací

Ani toto není problém. Stačí nám zřídit přístup a o zbytek se postaráme. Jsme tedy schopni řešit i těžší dotazy s individuálním přístupem ke klientovi, zkontrolovat platbu nebo třeba zadat objednávku.

Potřebuji pomoc jen pár hodin týdně, osmihodinová pracovní doba je pro mě zbytečná

více informací méně informací

Jak říkáme, jsme tu pro Vás jen když nás potřebujete, čili klidně jen pár hodin týdně. Vypracujeme Vám individuální nabídku jen na hodiny které potřebujete.

Nechci ztratit přehled, chci vědět co se v mé firmě děje

více informací méně informací

Proto pro Vás máme přístup ke všemu, co se na lince odehrává. Nahráváme každý hovor, který si můžete kdykoliv poslechnout, reportujeme Vám všechny interakce s Vašimi zákazníky nejen z pohledu čísel, ale taky tak získáte přesný přehled, s čím nás klienti kontaktují a můžete na to reagovat.

newsletter newsletter

Aby Vám nic neuniklo - přihlaste se k odběru novinek.

Souhlasím s použitím svých osobních údajů získaných prostřednictvím tohoto webu (htttp://www.care24.cz) za účelem zasílání obchodních sdělení "newsletterů" mé osobě. Tento souhlas uděluji v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 v aktuálním znění a podmínkami poskytování služby a ochrany osobních údajů společností Comdata Czech a.s. dostupných zde. Tento souhlas se vztahuje na společnost Comdata Czech a.s., stejně jako i na další osoby, když souhlas s použitím touto cestou získaných osobních údajů pro marketingové účely může být předán třetím stranám za účelem oslovení.

Provozovatelem webu je společnost Comdata Czech a.s., která jako správce osobních údajů používá na těchto internetových stránkách cookies za účelem zvýšení uživatelského komfortu, analýze návštěvnosti i přesnějšímu cílení reklamy. Více informací naleznete zde:

Přizpůsobit cookies
Odmítnout všechny
Přijmout všechny